Bordsknivar 6st, bordsgafflar 6st samt bordsskedar 6st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Totalvikt 1090g., knivarnas längd 19,7)
4 000 SEK | 2020-07-26 07:56 |
3 800 SEK | 2020-07-24 22:42 |
2 300 SEK | 2020-07-24 12:13 |
1 700 SEK | 2020-07-24 15:19 |
1 500 SEK | 2020-07-23 21:29 |
600 SEK | 2020-07-23 23:46 |
500 SEK | 2020-07-23 21:55 |
350 SEK | 2020-07-23 19:22 |
100 SEK | Start price |