Skulptur i brons, poserande kvinna. Gjutarstämpel A.Pettersson Fud. Signerad och daterad 1944. (Höjd 27)
28 500 SEK | 2020-07-26 09:42 |
28 000 SEK | 2020-07-26 11:52 |
23 000 SEK | 2020-07-26 11:33 |
10 500 SEK | 2020-07-25 21:41 |
6 600 SEK | 2020-07-25 07:43 |
5 200 SEK | 2020-07-24 17:08 |
4 200 SEK | 2020-07-24 05:26 |
2 000 SEK | 2020-07-23 20:55 |
1 600 SEK | 2020-07-23 20:49 |
1 500 SEK | 2020-07-23 20:03 |
100 SEK | 2020-07-23 19:29 |
100 SEK | Start price |