Konturerat brätte. Ytslitage, repor. (Diameter 35, vikt 1000g.)
4 800 SEK | 2020-07-24 22:44 |
4 600 SEK | 2020-07-26 11:38 |
3 000 SEK | 2020-07-23 19:21 |
700 SEK | 2020-07-24 22:01 |
150 SEK | 2020-07-23 23:25 |
100 SEK | Start price |