Olja på pannå, bergslandskap. Signerad. (31x47,5)
19 500 SEK | 2020-07-26 11:27 |
19 000 SEK | 2020-07-26 11:32 |
17 000 SEK | 2020-07-26 11:25 |
16 500 SEK | 2020-07-26 08:37 |
14 000 SEK | 2020-07-25 19:26 |
9 600 SEK | 2020-07-25 09:50 |
7 600 SEK | 2020-07-24 15:27 |
3 000 SEK | 2020-07-23 22:16 |
2 500 SEK | 2020-07-23 19:20 |
300 SEK | 2020-07-23 21:29 |
200 SEK | 2020-07-23 20:03 |
100 SEK | 2020-07-23 18:49 |
100 SEK | Start price |