Handtag i mässing, reliefdekor av blomster. Med kniv, såg, sax, korkskruv, m.m. Stämplad "..... London". Redskap bl.a. avbrutna, slitage, rost. (Hopfälld längd 8,5)
2 000 SEK | 2020-07-26 10:22 |
1 900 SEK | 2020-07-26 10:08 |
1 300 SEK | 2020-07-25 09:18 |
750 SEK | 2020-07-23 20:44 |
450 SEK | 2020-07-23 23:34 |
100 SEK | 2020-07-23 19:01 |
100 SEK | Start price |