Matknivar 6st, bordsskedar 6st, matgafflar 6st, fiskknivar 6st, kaffeskedar 6st, moccaskedar 6st samt serveringsskedar 2st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Totalvikt 2100g., knivarnas längd 22,5)
9 800 SEK | 2020-07-26 11:59 |
9 600 SEK | 2020-07-24 22:38 |
9 200 SEK | 2020-07-25 22:52 |
8 400 SEK | 2020-07-25 19:38 |
5 000 SEK | 2020-07-24 12:11 |
4 000 SEK | 2020-07-23 21:27 |
2 400 SEK | 2020-07-23 23:45 |
2 000 SEK | 2020-07-23 23:23 |
500 SEK | 2020-07-23 21:54 |
350 SEK | 2020-07-23 19:20 |
150 SEK | 2020-07-23 20:06 |
100 SEK | Start price |