Olja på duk, komposition med figurer. Signerad och daterad 2001. (49x60)
1 600 SEK | 2020-08-16 12:04 |
1 500 SEK | 2020-08-16 12:02 |
1 400 SEK | 2020-08-16 12:00 |
1 000 SEK | 2020-08-14 20:28 |
700 SEK | 2020-08-15 12:14 |
600 SEK | 2020-08-15 11:34 |
500 SEK | 2020-08-14 09:12 |
450 SEK | 2020-08-14 15:44 |
350 SEK | 2020-08-14 10:14 |
100 SEK | Startpris |