Olja på duk, insjölandskap med figur. Signerad och daterad 1873. I samtida ram. (50x78)
3 200 SEK | 2020-08-16 12:02 |
3 000 SEK | 2020-08-16 12:00 |
1 500 SEK | 2020-08-15 21:14 |
850 SEK | 2020-08-15 11:54 |
800 SEK | 2020-08-14 22:07 |
550 SEK | 2020-08-14 13:20 |
550 SEK | 2020-08-14 16:11 |
250 SEK | 2020-08-14 08:42 |
150 SEK | 2020-08-13 20:37 |
100 SEK | 2020-08-13 19:50 |
100 SEK | Startpris |