Med dekor av drakar, med handmålad och förgylld dekor. I orginalschatull. En kopp med obetydlig nagg. (Kopparnas höjd 5, diameter 6)
5 200 SEK | 2020-08-16 10:40 |
5 000 SEK | 2020-08-16 11:41 |
4 200 SEK | 2020-08-15 21:48 |
4 200 SEK | 2020-08-16 09:19 |
2 900 SEK | 2020-08-15 20:36 |
2 500 SEK | 2020-08-15 12:47 |
2 000 SEK | 2020-08-15 11:11 |
1 700 SEK | 2020-08-15 11:50 |
1 500 SEK | 2020-08-14 22:43 |
1 300 SEK | 2020-08-15 01:03 |
1 100 SEK | 2020-08-14 10:08 |
150 SEK | 2020-08-13 23:44 |
100 SEK | Startpris |