Bronserad och förgylld. Krön med infälld medaljong, rosett och kvistar. Senare glas, senare bronsering och förgyllning, nedtill med kompletterade dekorer och dekorlagningar. Ej ursprunglig ljusarm i mässing. (Höjd 85, bredd 45)
4 400 SEK | 2020-09-06 12:00 |
4 200 SEK | 2020-09-04 23:21 |
4 200 SEK | 2020-09-05 10:43 |
3 200 SEK | 2020-09-05 16:52 |
2 500 SEK | 2020-09-05 10:25 |
2 300 SEK | 2020-09-04 21:30 |
1 400 SEK | 2020-09-04 17:55 |
1 100 SEK | 2020-09-04 17:45 |
950 SEK | 2020-09-04 12:57 |
500 SEK | 2020-09-04 16:28 |
200 SEK | 2020-09-04 03:19 |
100 SEK | 2020-09-03 21:49 |
100 SEK | Startpris |