Etsning, "Ernest Renan". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1892. Inramad. (23x33,5)
6 400 SEK | 2020-09-06 08:58 |
6 200 SEK | 2020-09-06 11:41 |
4 000 SEK | 2020-09-05 20:20 |
2 500 SEK | 2020-09-04 16:56 |
950 SEK | 2020-09-04 10:57 |
900 SEK | 2020-09-03 20:45 |
550 SEK | 2020-09-03 22:27 |
100 SEK | 2020-09-03 19:38 |
100 SEK | Startpris |