Fasetterad form. Bestående av kaffekanna, gräddkanna, sockerskål och bricka. Signerade. Brickan med repor. Bruksslitage. (Kaffekannans höjd 26, vikt 1220g.)
45 500 SEK | 2020-09-16 11:23 |
45 000 SEK | 2020-09-25 22:53 |
42 000 SEK | 2020-09-25 18:24 |
25 500 SEK | 2020-09-24 22:20 |
7 000 SEK | 2020-09-24 21:07 |
2 000 SEK | 2020-09-24 21:02 |
150 SEK | 2020-09-24 20:19 |
100 SEK | Startpris |