Förgylld brons. Urnformade skålar med godronnerad och genombruten dekor. Kvadratisk fotplatta. Cylinderformad stomme. Förgyllningsslitage. (Höjd 24,5, diameter 16)
9 800 SEK | 2020-10-18 11:43 |
9 600 SEK | 2020-10-18 11:59 |
8 400 SEK | 2020-10-18 11:50 |
3 600 SEK | 2020-10-16 18:18 |
3 600 SEK | 2020-10-17 17:05 |
3 200 SEK | 2020-10-16 08:41 |
2 600 SEK | 2020-10-15 21:59 |
100 SEK | Startpris |