Kronometer. Rostfritt stål. Kalibert ETA 7750. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Serienummer 84518483. Bruksslitage, glas med minimalt nagg. (Diameter 40mm)
13 500 SEK | 2020-10-13 16:14 |
13 000 SEK | 2020-10-18 09:22 |
12 000 SEK | 2020-10-17 22:08 |
9 000 SEK | 2020-10-16 14:45 |
8 000 SEK | 2020-10-16 08:35 |
5 000 SEK | 2020-10-16 07:22 |
2 600 SEK | 2020-10-16 00:17 |
1 200 SEK | 2020-10-15 23:21 |
1 000 SEK | 2020-10-15 22:22 |
150 SEK | 2020-10-15 21:08 |
100 SEK | Startpris |