Olja på duk, skeppsbrott. Osignerad. Fernissad, kantskada, krackelering, smärre färgbortfall. (89x114)
5 600 SEK | 2020-10-17 22:10 |
5 400 SEK | 2020-10-18 11:18 |
4 600 SEK | 2020-10-18 09:29 |
1 800 SEK | 2020-10-17 13:22 |
1 600 SEK | 2020-10-16 00:01 |
700 SEK | 2020-10-15 21:43 |
100 SEK | 2020-10-15 21:11 |
100 SEK | Startpris |