Färglitografi, fågel. Signerad och numrerad. Inramad. (31x31)
2 000 SEK | 2020-11-07 20:26 |
2 000 SEK | 2020-11-08 11:57 |
1 500 SEK | 2020-11-07 17:27 |
850 SEK | 2020-11-07 20:22 |
700 SEK | 2020-11-06 16:38 |
650 SEK | 2020-11-06 06:36 |
500 SEK | 2020-11-05 22:36 |
200 SEK | 2020-11-05 22:37 |
100 SEK | 2020-11-05 20:08 |
100 SEK | Startpris |