Glaserad keramik. Med handmålad dekor. Signerad. Krackeleringar, kant med glasyrbortfall. (25x25,5)
2 100 SEK | 2020-11-08 12:00 |
2 000 SEK | 2020-11-08 11:59 |
1 700 SEK | 2020-11-08 10:53 |
1 600 SEK | 2020-11-08 09:58 |
1 000 SEK | 2020-11-08 09:27 |
850 SEK | 2020-11-08 07:37 |
650 SEK | 2020-11-08 07:40 |
550 SEK | 2020-11-07 23:49 |
450 SEK | 2020-11-07 02:59 |
350 SEK | 2020-11-06 20:08 |
300 SEK | 2020-11-06 14:46 |
100 SEK | 2020-11-05 21:53 |
100 SEK | Startpris |