Olja på duk, fåglar och träd. Signerad. (60x50)
2 700 SEK | 2020-11-08 11:59 |
2 600 SEK | 2020-11-07 18:34 |
2 500 SEK | 2020-11-06 19:47 |
700 SEK | 2020-11-05 20:53 |
300 SEK | 2020-11-05 21:25 |
100 SEK | Startpris |