Målning på papper, "Den förlorade sonen som rider ifrån sin Fader". Monogramsignerad. Senare uppklistrad på väv. Lagningar, retuscher, fläckar. (124x101)
31 000 SEK | 2020-12-06 12:10 |
30 500 SEK | 2020-12-06 12:10 |
26 500 SEK | 2020-12-06 10:22 |
14 500 SEK | 2020-12-05 13:25 |
11 000 SEK | 2020-12-05 17:49 |
6 000 SEK | 2020-12-03 23:21 |
5 000 SEK | 2020-12-03 18:14 |
4 000 SEK | 2020-12-03 18:11 |
3 400 SEK | 2020-12-03 08:43 |
550 SEK | 2020-12-02 21:19 |
500 SEK | 2020-12-02 20:47 |
100 SEK | Startpris |