Bordsknivar 11st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 8+4, matskedar 6st, smörgåsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, moccaskedar 12st, matgaffel samt matknivar 2st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Vikt exklusive knivar 1778g., knivarnas vikt 1369)
10 500 SEK | 2020-12-06 05:33 |
10 000 SEK | 2020-12-06 09:07 |
9 600 SEK | 2020-12-04 23:59 |
7 800 SEK | 2020-12-02 22:21 |
6 000 SEK | 2020-12-02 22:49 |
1 300 SEK | 2020-12-02 20:18 |
100 SEK | Start price |