Träskuren figurgrupp i två delar, "Lantlig idyll - kobröllop". Delvis bemålade. Signerade. Enstaka mindre avslag, ett ben med lagning. (Höjd 29, längd 43)
33 500 SEK | 2020-11-17 23:45 |
33 000 SEK | 2020-12-04 15:39 |
21 000 SEK | 2020-12-03 14:42 |
14 500 SEK | 2020-12-03 01:43 |
5 400 SEK | 2020-12-02 21:39 |
5 000 SEK | 2020-12-02 19:39 |
100 SEK | Start price |