Matgafflar 12st, matskedar 12st, matknivar 12st, bordsskedar 12st, bordsgafflar 11+1, teskedar 12st, bordsknivar 11st, smörgåsknivar 6st samt såsslev. Bl.a. med stämplat emblem. Bruksslitage, repor. Knivarna med rostfria blad. (Matknivarnas längd 25,5, vikt exklusive knivar 4490g., knivarnas vikt 2230g.)
25 500 SEK | 2020-12-06 11:38 |
25 000 SEK | 2020-12-05 00:04 |
24 500 SEK | 2020-12-02 16:48 |
20 000 SEK | 2020-12-02 22:26 |
300 SEK | 2020-12-02 21:12 |
100 SEK | Start price |