Olja på duk, forslandskap med stugor. Signerad. (41x56)
Tidigare proveniens familjen Nydqvist, grundare till företaget Nohab, Nydqvist & Holm AB, Trollhättan, Villa Elfhög. Sedan genom arv inom familjen.
14 000 SEK | 2020-12-06 11:55 |
13 500 SEK | 2020-12-06 11:01 |
9 200 SEK | 2020-12-06 11:40 |
8 400 SEK | 2020-12-06 11:38 |
5 200 SEK | 2020-12-03 20:45 |
4 200 SEK | 2020-12-03 16:21 |
4 200 SEK | 2020-12-03 19:41 |
2 000 SEK | 2020-12-02 22:39 |
1 000 SEK | 2020-12-02 21:39 |
150 SEK | 2020-12-02 21:41 |
100 SEK | Start price |