Matgafflar 6st, matskedar 6st, matskedar 16st samt serveringsdelar 4st. Knivarna med rostfria blad. Samtliga med graverat personnummer. Bruksslitage, repor, något knivblad delvis löst. (Knivarnas längd 25,5, vikt exklusive knivar 787g., knivarnas vikt 1210g.)
4 200 SEK | 2020-12-05 00:07 |
4 000 SEK | 2020-12-05 11:14 |
3 600 SEK | 2020-12-02 22:27 |
3 200 SEK | 2020-12-04 06:19 |
2 200 SEK | 2020-12-02 23:59 |
100 SEK | Start price |