Olja på duk, kung Salomon offrar till gudarna. Osignerad. Dubblerad duk, lagningar, retuscher, krackelering, mindre färgbortfall. (102x130)
19 500 SEK | 2020-12-06 12:02 |
19 000 SEK | 2020-12-06 12:04 |
17 500 SEK | 2020-12-04 16:12 |
13 000 SEK | 2020-12-05 20:41 |
7 400 SEK | 2020-12-05 13:26 |
7 000 SEK | 2020-12-04 12:45 |
6 600 SEK | 2020-12-04 11:01 |
6 200 SEK | 2020-12-04 10:06 |
3 200 SEK | 2020-12-03 13:32 |
1 200 SEK | 2020-12-03 09:11 |
400 SEK | 2020-12-03 00:28 |
150 SEK | 2020-12-02 21:07 |
100 SEK | 2020-12-02 20:34 |
100 SEK | Start price |