Skulpterat, konturerat krön. Bronserad och förgylld. Ljusarm av plåt. Kvicksilverfollierat, tvådelat glas. Dekorsprickor, förgyllningsslitage, antikt men ej ursprungligt bakstycke, baktill något maskstungen. (Höjd 67, bredd 28)
5 000 SEK | 2020-12-06 08:14 |
4 800 SEK | 2020-12-03 23:25 |
3 400 SEK | 2020-12-03 21:53 |
2 000 SEK | 2020-12-03 16:52 |
1 500 SEK | 2020-12-03 20:27 |
550 SEK | 2020-12-03 20:15 |
300 SEK | 2020-12-03 19:09 |
100 SEK | Start price |