Olja på duk, strandbank med figurer och segelbåtar. Signerad och daterad 1870. I samtida ram. Ställvis med krackelering. (97x139, rammått 126x170)
26 000 SEK | 2021-01-10 12:04 |
25 500 SEK | 2021-01-10 12:05 |
11 500 SEK | 2021-01-10 11:59 |
8 800 SEK | 2021-01-10 11:55 |
8 200 SEK | 2021-01-10 10:28 |
7 200 SEK | 2021-01-09 11:36 |
5 000 SEK | 2021-01-07 19:06 |
100 SEK | Start price |