Ådringsmålad och förgylld brons. Föreställande vattenfontän, med mekanisk funktion. Emaljerad urtavla. Emaljskador, ett fäste till urverk saknas, ytslitage. (Höjd 32)
3 800 SEK | 2021-01-10 12:01 |
3 600 SEK | 2021-01-10 12:02 |
3 200 SEK | 2021-01-09 23:10 |
1 800 SEK | 2021-01-08 18:20 |
1 600 SEK | 2021-01-08 12:04 |
300 SEK | 2021-01-08 08:52 |
250 SEK | 2021-01-08 10:23 |
150 SEK | 2021-01-08 07:13 |
100 SEK | 2021-01-07 19:55 |
100 SEK | Start price |