Delvis förgylld mässing. Behängd med prismor. För 18st ljus. Med sju senare monterade ljuspunkter. En gäng till pipa defekt. Några manschetter saknas. Slitage. (Höjd 105, bredd 80)
7 200 SEK | 2021-01-10 11:14 |
7 000 SEK | 2021-01-09 11:31 |
6 200 SEK | 2021-01-09 18:52 |
4 800 SEK | 2021-01-09 16:13 |
3 800 SEK | 2021-01-09 14:31 |
3 200 SEK | 2021-01-08 23:52 |
3 000 SEK | 2021-01-08 20:48 |
2 100 SEK | 2021-01-08 19:19 |
1 300 SEK | 2021-01-08 06:34 |
950 SEK | 2021-01-07 23:49 |
100 SEK | 2021-01-07 19:52 |
100 SEK | Startpris |