Stengods. Signerad. Smärre färgslitage. (Längd 17)
4 000 SEK | 2021-01-10 11:53 |
3 800 SEK | 2021-01-08 17:56 |
3 600 SEK | 2021-01-09 07:07 |
3 200 SEK | 2021-01-08 14:50 |
3 000 SEK | 2021-01-08 06:13 |
2 900 SEK | 2021-01-08 14:15 |
1 800 SEK | 2021-01-08 00:12 |
100 SEK | Startpris |