Olja på duk, "Liss-Eva vid spisen". Signerad och daterad 46. Enstaka rispor, övre kant med smärre färgbortfall. (73x91)
2 300 SEK | 2021-01-08 10:08 |
2 200 SEK | 2021-01-09 21:43 |
2 000 SEK | 2021-01-08 11:49 |
1 000 SEK | 2021-01-07 20:11 |
750 SEK | 2021-01-07 20:19 |
150 SEK | 2021-01-07 20:12 |
100 SEK | Startpris |