Olja på duk, Madonnan och Barnet. Signerad J.Peter. I samtida bronserad och förgylld ram. Ram med enstaka dekorbortfall och dekorsprickor. (100x73, rammått 140x115)
3 400 SEK | 2021-01-10 11:42 |
3 200 SEK | 2021-01-10 09:01 |
3 000 SEK | 2021-01-09 21:44 |
2 600 SEK | 2021-01-10 00:37 |
2 200 SEK | 2021-01-09 21:04 |
2 100 SEK | 2021-01-09 11:40 |
2 000 SEK | 2021-01-08 23:49 |
1 000 SEK | 2021-01-07 23:47 |
800 SEK | 2021-01-08 07:25 |
600 SEK | 2021-01-07 22:26 |
550 SEK | 2021-01-07 21:23 |
100 SEK | Start price |