45. Kartellur, Louis XVI stil, Japy Frerès, omkring år 1900

Delvis förgylld mässing. Emaljerad urtavla. Pendel saknas, urtavla med mindre spricka, glas med nagg. (Höjd 53)

Varenr 331035
Udvalgt

10 Januar 2021 12:00

Hammerslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 300 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 300 SEK2021-01-10 10:27
1 300 SEK2021-01-10 11:21
1 100 SEK2021-01-10 09:47
900 SEK2021-01-09 19:29
600 SEK2021-01-07 20:19
550 SEK2021-01-08 14:33
250 SEK2021-01-08 07:14
150 SEK2021-01-07 20:53
100 SEK Startpris

2021-01-10 Månadsauktion, Söndag den 10 januari Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms