Delvis förgylld mässing. Emaljerad urtavla. Pendel saknas, urtavla med mindre spricka, glas med nagg. (Höjd 53)
1 300 SEK | 2021-01-10 10:27 |
1 300 SEK | 2021-01-10 11:21 |
1 100 SEK | 2021-01-10 09:47 |
900 SEK | 2021-01-09 19:29 |
600 SEK | 2021-01-07 20:19 |
550 SEK | 2021-01-08 14:33 |
250 SEK | 2021-01-08 07:14 |
150 SEK | 2021-01-07 20:53 |
100 SEK | Startpris |