Betsad träkolv, med skuren dekor. Dekorer i mässing. Stämplad C under krona 1853. Med kruthorn. Slitage. (Längd 47)
3 200 SEK | 2021-01-10 11:16 |
3 000 SEK | 2021-01-10 11:54 |
2 600 SEK | 2021-01-09 22:35 |
2 200 SEK | 2021-01-09 16:24 |
2 100 SEK | 2021-01-08 21:43 |
1 900 SEK | 2021-01-08 12:08 |
1 800 SEK | 2021-01-08 15:15 |
1 600 SEK | 2021-01-07 23:20 |
1 100 SEK | 2021-01-07 22:23 |
100 SEK | 2021-01-07 18:44 |
100 SEK | Start price |