Stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Handtag och parerskydd av mässing. Balja i stål. Etsad klinga med förgylld dekor. (Totallängd 105)
3 600 SEK | 2021-01-31 12:02 |
3 400 SEK | 2021-01-31 11:59 |
2 500 SEK | 2021-01-28 13:39 |
2 500 SEK | 2021-01-28 20:18 |
100 SEK | Startpris |