Stålboett. Armband av läder. Förgylld krona. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, urtavla med fläckar. (Diameter 30mm)
3 000 SEK | 2021-01-31 10:05 |
3 000 SEK | 2021-01-31 11:31 |
2 600 SEK | 2021-01-31 10:11 |
2 200 SEK | 2021-01-31 09:45 |
2 000 SEK | 2021-01-30 21:28 |
1 600 SEK | 2021-01-30 01:19 |
1 400 SEK | 2021-01-29 21:18 |
1 300 SEK | 2021-01-29 18:41 |
950 SEK | 2021-01-29 15:06 |
750 SEK | 2021-01-29 15:19 |
650 SEK | 2021-01-29 13:37 |
550 SEK | 2021-01-28 19:12 |
100 SEK | Startpris |