Delvis brännförgylld stomme. Behängd med slipade prismor. Tre ljusarmar samt plats för sparljus. Avslut i form av pinjekotte. Senare elektrifierad, pipor med spår av elektrifiering. Senare takkopp. Prismor med naggar. Några prismor senare, några prismor och en manschett saknas. (Höjd 65)
12 500 SEK | 2021-01-31 11:27 |
12 000 SEK | 2021-01-30 22:43 |
10 000 SEK | 2021-01-31 08:36 |
6 400 SEK | 2021-01-30 17:45 |
4 000 SEK | 2021-01-30 17:09 |
2 000 SEK | 2021-01-30 16:48 |
1 400 SEK | 2021-01-30 14:48 |
1 200 SEK | 2021-01-29 23:45 |
1 100 SEK | 2021-01-29 23:21 |
500 SEK | 2021-01-29 16:06 |
200 SEK | 2021-01-29 14:29 |
100 SEK | 2021-01-28 22:02 |
100 SEK | Startpris |