Mahogny. Hänkelfästen i mässing, föreställande lejonmaskaroner. Numrerad 1371. Nyckel och pendel finns. Ställvis något blekt, ytslitage. (Höjd 40, bredd 28, djup 16)
10 500 SEK | 2021-01-31 10:52 |
10 000 SEK | 2021-01-31 10:56 |
7 400 SEK | 2021-01-30 23:10 |
6 800 SEK | 2021-01-29 07:53 |
4 000 SEK | 2021-01-30 14:12 |
3 200 SEK | 2021-01-29 21:19 |
2 700 SEK | 2021-01-29 21:14 |
1 200 SEK | 2021-01-28 22:51 |
1 200 SEK | 2021-01-29 07:29 |
900 SEK | 2021-01-28 22:47 |
800 SEK | 2021-01-28 19:47 |
250 SEK | 2021-01-28 19:34 |
100 SEK | Startpris |