Olja på duk, stilleben med bojan och docka. Signerad och daterad juni 1906. A tergo med text "Målad på försommaren 1906 Stafhälla Wingåker". Duk med enstaka småhål. (54x33)
20 000 SEK | 2021-02-21 11:31 |
19 500 SEK | 2021-02-20 00:58 |
14 500 SEK | 2021-02-17 16:09 |
14 500 SEK | 2021-02-19 10:12 |
7 600 SEK | 2021-02-18 21:51 |
2 000 SEK | 2021-02-18 21:38 |
300 SEK | 2021-02-18 20:26 |
200 SEK | 2021-02-18 18:58 |
100 SEK | Startpris |