Träskuren och bemålad. Huvud med lagning, färgslitage. (Höjd 10,5)
1 900 SEK | 2021-02-21 10:21 |
1 800 SEK | 2021-02-21 10:44 |
1 300 SEK | 2021-02-20 21:54 |
1 200 SEK | 2021-02-20 18:36 |
1 000 SEK | 2021-02-19 10:17 |
1 000 SEK | 2021-02-19 10:37 |
550 SEK | 2021-02-18 22:11 |
500 SEK | 2021-02-18 19:50 |
100 SEK | Startpris |