Tenn. I form av lejon. Stämplad. Smärre repor. (Höjd 15)
27 500 SEK | 2021-03-14 11:39 |
27 000 SEK | 2021-03-14 11:53 |
22 500 SEK | 2021-03-14 09:45 |
21 500 SEK | 2021-03-14 09:31 |
16 500 SEK | 2021-03-13 22:19 |
15 500 SEK | 2021-03-11 23:22 |
15 000 SEK | 2021-03-11 20:45 |
13 500 SEK | 2021-03-01 11:52 |
4 000 SEK | 2021-03-11 20:24 |
3 400 SEK | 2021-03-11 20:12 |
3 000 SEK | 2021-03-11 19:09 |
150 SEK | 2021-03-11 19:03 |
100 SEK | Startpris |