Olja på uppklistrad på pannå, motiv med sjöfåglar. A tergo med stämpel "Tillhör Bruno Liljefors efterlämnade arbeten Uplands Enskilda Bank". Osignerad. (44x54)
38 500 SEK | 2021-03-14 11:51 |
38 000 SEK | 2021-03-14 11:52 |
33 000 SEK | 2021-03-14 11:48 |
24 000 SEK | 2021-03-13 20:20 |
21 500 SEK | 2021-03-12 15:40 |
5 000 SEK | 2021-03-12 06:19 |
5 000 SEK | 2021-03-12 11:12 |
4 600 SEK | 2021-03-11 22:51 |
3 200 SEK | 2021-03-11 21:40 |
1 400 SEK | 2021-03-11 22:49 |
1 200 SEK | 2021-03-11 22:10 |
500 SEK | 2021-03-11 20:33 |
200 SEK | 2021-03-11 19:40 |
150 SEK | 2021-03-11 19:19 |
100 SEK | 2021-03-11 19:16 |
100 SEK | Start price |