30. Bordsur med kandelabrar ett par, daterad 1932

Mässing och brons. Urverket märkt Grenier del roy. Nyckel och pendel finns. Naggar. (Höjd 20-35)

Sale No 337929

Auction closed!
14 March 2021 12:00

Hammer price26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 600 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Bidding

1 600 SEK2021-03-13 20:33
1 500 SEK2021-03-13 21:27
1 000 SEK2021-03-13 17:09
850 SEK2021-03-12 10:32
700 SEK2021-03-13 13:32
600 SEK2021-03-12 11:50
500 SEK2021-03-12 05:57
250 SEK2021-03-11 20:34
200 SEK2021-03-11 22:50
100 SEK2021-03-11 20:06
100 SEK Start price

2021-03-14 Månadsauktion, Söndag 14 mars Kl.12.00, Borlänge

Finished

Preview

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Payment service