Olja på väv, kurbits i urna. Enligt påskrift från Jerkgården, Kärvsåsen, Boda, Rättvik. Lagningar, retuscher. (83x60)
3 200 SEK | 2021-03-14 11:47 |
3 000 SEK | 2021-03-14 11:59 |
2 600 SEK | 2021-03-14 10:36 |
2 300 SEK | 2021-03-14 09:19 |
1 400 SEK | 2021-03-13 13:03 |
1 300 SEK | 2021-03-13 18:41 |
850 SEK | 2021-03-12 18:27 |
750 SEK | 2021-03-12 17:18 |
100 SEK | Start price |