Dekorerad med vågbård. Stämplad dekor. Graverade bröllopsmonogram. Delvis förgylld. Mynning med bula. (Höjd 11,5, diameter 10, vikt 118g.)
2 300 SEK | 2021-03-14 11:13 |
2 200 SEK | 2021-03-14 11:47 |
2 000 SEK | 2021-03-14 11:45 |
1 600 SEK | 2021-03-13 11:05 |
1 500 SEK | 2021-03-12 18:40 |
1 300 SEK | 2021-03-12 22:56 |
1 100 SEK | 2021-03-12 10:11 |
800 SEK | 2021-03-11 19:04 |
600 SEK | 2021-03-12 06:50 |
450 SEK | 2021-03-11 21:59 |
150 SEK | 2021-03-11 21:36 |
100 SEK | Start price |