Bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, bordsknivar 12st, smörgåsgafflar 12st samt smörgåsknivar 12st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Bordsknivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 1400g., knivarnas vikt 1140g.)
12 500 SEK | 2021-03-14 11:21 |
12 000 SEK | 2021-03-14 11:46 |
8 800 SEK | 2021-03-11 19:09 |
8 400 SEK | 2021-03-12 19:00 |
6 800 SEK | 2021-03-11 22:00 |
1 100 SEK | 2021-03-11 19:05 |
100 SEK | 2021-03-11 19:05 |
100 SEK | Start price |