Förgylld mynning. Slipad dekor av monogram och adelskrona. Fasettslipat stomme. Mynningsnaggar. (Höjd 15)
2 300 SEK | 2021-04-05 12:00 |
2 200 SEK | 2021-04-05 11:54 |
1 400 SEK | 2021-04-04 02:53 |
1 300 SEK | 2021-04-04 09:44 |
800 SEK | 2021-04-02 10:51 |
300 SEK | 2021-04-01 21:26 |
100 SEK | Start price |