Betsad träkolv, med nätskuren dekor. Pipa med guldinläggningar och stämplar. Laddstock finns. En skruv saknas, slitage. (Längd 117)
2 000 SEK | 2021-03-31 16:15 |
1 900 SEK | 2021-04-02 08:45 |
1 500 SEK | 2021-03-26 10:25 |
100 SEK | Start price |