Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, matskedar 2st, kaffeskedar 12st, osthyvel samt smörknivar 2st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Vikt exklusive knivar 960g., knivarnas vikt 745g.)
6 200 SEK | 2021-04-04 09:19 |
6 000 SEK | 2021-04-03 13:39 |
5 400 SEK | 2021-04-02 09:58 |
350 SEK | 2021-04-02 06:26 |
150 SEK | 2021-04-01 23:24 |
100 SEK | Startpris |