Skulpterat trä. Spår av förgyllning. Genombrutet krön. Ljusarm av mässing. Glas med fläckar, krön med lagningar. (Höjd 66, bredd 29)
14 500 SEK | 2021-04-05 09:37 |
14 000 SEK | 2021-04-05 10:56 |
12 500 SEK | 2021-04-01 19:56 |
7 800 SEK | 2021-03-25 17:03 |
700 SEK | 2021-04-01 19:05 |
600 SEK | 2021-04-01 19:02 |
100 SEK | Start price |